technika własna/płótno, 146 x 100 cm, sygnowany na odwrociu: 'MAŁGOZRATA PABIS'
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||
200 000 | |||
> | 20 000 | ||
500 000 | |||
> | 50 000 | ||