akwarela na podrysowaniu ołówkiem, brązowy papier, 31,8 x 22,5 cm;
sygn. l. d.: WW (ołówkiem)
Na odwrocie owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, z faksymile podpisu artysty pośrodku WW; poniżej nr ze spuścizny 000813; oraz data: 1906 (ołówkiem)