akryl/flamaster olejowy/płótno, sygnowany i datowany p.d.:' M.Michoń, 2019 r.', sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'M. Michoń|2019r.|,,Kobieta Mandala"|50 x 50 cm|akryl i marker olejowy na płótnie'