litografia barwna, papier, 37,5 × 45 cm (zadruk), 53,2 × 42,3 cm (wymiar arkusza)
sygn. na kamieniu l. d.: Kisling,; opis. ołówkiem l. d.: XXVI/LXX na suchej pieczęci ATELIER KISLING ;