akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier, 19,3 x 28,4 cm;
sygn. p. d.: WW (ołówkiem)
Na odwrocie owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, z faksymile podpisu artysty pośrodku WW; poniżej nr ze spuścizny 001522; oraz napis: Riviera 1925 / Nicea (ołówkiem)