olej, tektura, 47 × 62 cm
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak 1920
na odwrocie dwukrotny stempel potwierdzający autentyczność: Stwierdzam autentycz/ność tego obrazu/Jerzy Kossak oraz pieczęć herbowa Kossaków