akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 36 x 25,5 cm;
sygn. p. d.: WW (ołówkiem).
Na odwrocie owalna pieczęć z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY oraz numer 001657- dopisek ołówkiem ok. 1940