akwaforta, sucha igła, akryl, 49,2x64,5 cm (odcisk płyty), 59,5x78,5 cm (arkusz)
sygn. u dołu: 23/100 STORMTROOPER of LOVE KACPER BOŻEK XV/XXI
Alle Lose werden versteigert