akwarela, papier, 19 x 29 cm;
sygn. p. d.: WW (ołówkiem)
Na odwrocie owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, z faksymile podpisu artysty pośrodku WW; poniżej nr ze spuścizny 000572; oraz dwukrotnie powtórzona data: 1910 (ołówkiem)