Eugeniusz Tukan-Wolski (1928-2014), Widok miasta z wieżą kościoła, 1959
addIhre Notizcreate
Losbeschreibung
Schätzungen:
679 - 1 131 EUR
Zusätzliche Gebühren:
olej/ płótno, 53 x 42 cm
sygn. p. d.: E. Wolski-tukan
EtikettenBETA
Auktion
ART Auktion aus der Sammlung von W. und J. Tłuchowski