gwasz,tusz/papier, 56 x 76 cm
sygnowany i datowany tuszem l.śr. (d. otoku koła): Zbigniew Makowski f. 2006; tytuł oł. p.d.: „Tessalia” sygnowany i datowany tuszem śr.: Zbigniew Makowski f. 2006; tytuł tuszem l. i p.g.: JEU; śr.d.: COUTE - AU
LITERATURA:
- Polia 10.VI.1946 Wrocław. Księgi artystyczne Zbigniewa Makowskiego, oprac. M. Szafkowska, Muzeum Narodowe we Wrocławiu [publikacja towarzysząca wystawie], Wrocław 2015 (repr. s. 121).