olej, sklejka, 20,5 × 14,5 cm w świetle passe-partout
sygn. monogramem wiązanym p. d.: WW
Na odwrocie owalny stempel z faksymile podpisu pośrodku oraz napisem w otoku: „ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY”, poniżej numer ze spuścizny artysty
Reprodukowana i opisana w:
Adam Konopacki, Renata Weiss, „Aneri Irena Weissowa – Wojciech Weiss”, Katalog Wystawy Podróżnej, w cyklu:
„Spotkania ze sztuką”, Łaziska Dolne 2013, poz. kat. 291.