olej, płótno; 38,4 x 46,5 cm;
sygn. l. d.: Hayden
na odwrocie l. g. sygnowany czerwoną farbą: Hayden
- z prawej napis czarną farbą: La tour du Balaguier | Tamaris s/mer;
- na lewej listwie krosna pieczęć z numerem 8P, odnoszącym się do jego formatu.