Autolitografia; wym.: 476 x 236 mm; sygn. piórem l.d.: Ignacy Pinkas. Odbitka niekolorowana. Grafika z teki Kraków w dziesięciu autolitografjach barwnych Ignacego Pinkasa. [Kraków 1935]. Odbito 100 egz. w Zakładzie Lit. Fr. Zielińskiego i Ski.