Erweiterte Suche Erweiterte Suche
17

Leszek Stańko (1924 Sosnowiec - 2011 Katowice), Zima w Zakopanem, 1997

add Ihre Notiz
Losbeschreibung
Zusätzliche Gebühren: +5% / 3% Droit de suite
olej, tektura; 49,1 x 69 cm w świetle ramy;
sygn. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO / ZAKOPANE 1997 R.
Estymacja 3 000 - 4 000
Proweniencja:
- zakup od artysty
- kolekcja prywatna, Kraków

Górskie pejzaże to typowe motywy w twórczości artysty. Zachwyt szczególnie nad tatrzańską i beskidzką przyrodą inspirował malarza do pracy artystycznej, która podobnie jak w przypadku jego ojca, Michała Stańki, przyniosło mu rozpoznawalność. Pomimo powtarzalności motywu kompozycje artysty wymykają się banalnym schematom. Niezwykle dekoracyjny pejzaż warty jest uwagi kolekcjonerów.
Auktion
18. Auktion für antike und zeitgenössische Kunst
25 Juni 2020 CEST/Warsaw
Ausrufungspreis
449 EUR
Endpreis
530 EUR
Endpreis mit ohne Auktionsgebühr
449 EUR
Mehrgebot
118%
Ansichten: 215 | Favoriten: 1
Auktion

Polski Dom Aukcyjny

25 Juni 2020 CEST/Warsaw
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Gebotsschritte

Geschäftsbedingungen
Auktionsinfo
Über den Verkäufer
Polski Dom Aukcyjny
Polski Dom Aukcyjny
ul. Batorego 2
31-135, Kraków
+48795060001
Öffnungszeiten
Montag
10:00 - 18:00
Dienstag
10:00 - 18:00
Mittwoch
10:00 - 18:00
Donnerstag
10:00 - 18:00
Freitag
10:00 - 18:00
Samstag
Geschlossen
Sonntag
Geschlossen
Kunden, die Werke dieses Künstlers gekauft haben, kauften auch