Paweł PORADA
Kobieta w kapeluszu, 2020 r.
olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg
Paweł PORADA
Kobieta w kapeluszu, 2020 r.
olej na płótnie, 120 x 80 cm
sygnowany p. d. róg
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
30 000 | |||
> | 3 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||