olej, płótno, 38 × 46 cm sygnowany p. g.: Halicka
Pochodzenie:
-kolekcja prywatna, Polska
Wystawiany: Alicja Halicka, Villa la Fleur, konstancin-Jeziorna, 22 września-31 grudnia 2011 r.
Lit.: Alicja Halicka, Mistrzowie Ecole de Paris, katalog wystawy, Warszawa 2011, s. 75