Héron de Villefosse, Mojżesz Kisling
wyd. Aux Dépens D’Un Amateur, Paryż 1959; egzemplarz
127/230; ilustracje Mojżesza Kislinga, litografia Amadeo
Modiglianiego przedstawiająca portret Kislinga, oryginalna akwaforta M. Kislinga; papier czerpany, 12 barwnych ilustracji, całość w oryginalnej oprawie (tektura oklejona płótnem); stan zachowania bardzo dobry