akwarela, tempera, papier, 46 x 27,5 cm
sygn. i dat p. d.: 2015/E. DWURNIK, opis. l. d.: JELITKOWO
na odwrocie odręczny opis: „Jelitkowo” tempera/46 x 27,5/06.05.2015/spis NR:/3091