Autor: WABERSICH Konrad Waldemar
Tytuł: Zabudowa żydowska na Kazimierzu w Krakowie
Technika: olej, płyta
Wymiary: 34,5 x 29,5 cm
Wymiary z oprawą: 39,5 x 34 cm
Sygnowany p.d.: "Waber"
Autorski opis na odwrocie.