akwarela, papier, 34,5 x 49,5 cm (w św. passe-partout); sygn. l. d.: Rafał Malczewski
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||