litografia / 26,5 x 36,5 cm [w świetle passe-partout]
45,8 x 54 cm, wymiary z ramą
sygnatura w rycinie l.d.: ‘LWyczół 1925’
numer inwentarzowy: UK/et/13/6/2020/g
POCHODZENIE:
kolekcja prywatna