Magdalena Rytel-Skorek (ur. 1976), Zachód słońca nad Bałtykiem lipiec 2020, 2020
addIhre Notizcreate
Losbeschreibung
technika mieszana, płótno, 60 x 30 cm, sygn. p.d.: Magdalena Rytel-Skorek 2020
EtikettenBETA