Mirella Stern (ur. 1971), Baranki... czy baranki mnie słyszą?, 2020
addIhre Notizcreate
Losbeschreibung
akryl, technika mieszana, płótno, 100 x 100 cm, sygn. l.d.: M.STERN
EtikettenBETA