olej, tektura, 32,5 × 27,5 cm w świetle ramy
sygn. p. d.: Jerzy Kossak
na odwrocie pieczątka z autorskim napisem: Stwierdzam autentycz-/ność tego obrazu/Jerzy Kossak
cena wywoławcza: 5 000 zł