olej, płótno; 36 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: TN (monogram wiązany, czerwienią); l. d. dedykacja autorska: Na pamiątkę Pani / Lusi (? - słabo czytelnie) Tymon 1917; na odwrocie, na blejtramie napis, zapewne autorski: Tymon 1909.