akryl, płótno / 60 x 50 cm
sygnatura i data p.d.: ‘A. Kuzawińska-Sikora 2016’
POCHODZENIE:
twórca
Anna Kuzawińska-Sikora urodziła się 3 maja 1975 roku w Bielsku-Białej. Studiowała w latach 2002-2007 w Instytucie Sztuki na Wydziale Artystycznym w Cieszynie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Dyplom z malarstwa uzyskała w 2007 roku w pracowniach dr. hab. Adama Molendy i prof. Tadeusza Rusa. Uprawia malarstwo, do którego inspiracje czerpie ze sztuki ulicy. Zajmuje się także projektowaniem graficznym.