akwarela, papier; 43 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
napis wraz z sygnaturą i datą l. d.: Kościółek w Nowym Gawłowie / Chmielów 28. VIII. 1921 / A. Czerbak;
Dołączone drukowane zawiadomienie o ślubie Adama i Janiny Czerbaków w kościele Nowym Gawłowie 19 sierpnia 1921 r.