Autor: SETKOWICZ Adam
Tytuł: Powrót do domu
Technika: akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary: 15,4 x 31,8 cm
Wymiary z oprawą: 24,2 x 40,6 cm
Sygnowany l.d.: "A. Setkowicz"
Biografia Adama Setkowicza dostępna jest na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego [ZOBACZ]