Jan Cybis(1897-1972)
Stary Sącz(1957) sygn.dat.p.d.
akwarela, ołówek, papier, 30.5x45 cm
Jan Cybis(1897-1972)
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||