tusz, akwarela, papier, 22,5 x 31 cm;
sygn. p. d.: WW (ołówkiem)
Na odwrocie stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY z faksymile sygnatury artysty pośrodku; oraz nr 000587