litografia / 23 x 18 cm [w świetle passe-partout]
43,3 x 33,3 cm, wymiary z ramą
sygnatura piórem p.d.: ’Picasso’
l.d. pieczątka: ‘Galerie Beyeler Paris’
numer inwentarzowy: UK/pm/20/10/2020/5
POCHODZENIE:
kolekcja prywatna, Polska
Gelerie Beyeler Paris