olej, tektura, 12,5 x 20,7 cm;
sygn. p. d.: WW (czarną farbą);
Na odwrocie owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, z faksymile podpisu artysty pośrodku WW; poniżej nr ze spuścizny 000659 4 (ostatnia cyfra dopisana ręcznie).
Lit.: Adam Konopacki, Renata Weiss; Aneri Irena Weissowa, Wojciech Weiss. Katalog wystawy podróżnej, z cyklu: "Spotkania ze sztuką", Łaziska Dolne, kat. poz. 100