Erweiterte Suche Erweiterte Suche
10

Pierre-Auguste Renoir (1841 - 1919), "Ozdabianie kapelusza"

add Ihre Notiz
Losbeschreibung

akwaforta na papierze, 12 x 8,5 cm, sygnowana na płycie w lewym, dolnym rogu: "Renoir".

Renoir kilkakrotnie powtarzał ten motyw zarówno w technikach malarskich jak i graficznych - od około 1890 roku powstały cztery wersje grafik (w technikach litografii i akwaforty) oraz praca olejna i pastelowa. Pierwsza edycja prezentowanej akwaforty została wydana w 1894 roku, później powtórzono ją jeszcze dwukrotnie - w 1921 roku oraz w latach 50. XX wieku. Oferowana praca została odbita z oryginalnej płyty miedzianej wykonanej przez Renoira w trzeciej ze wspomnianych edycji.

Auktion
Nikolaus-Kenner-Auktion
06 Dezember 2020 CET/Warsaw
Ausrufungspreis
388 EUR
Endpreis
509 EUR
Endpreis mit ohne Auktionsgebühr
431 EUR
Mehrgebot
131%
Ansichten: 127 | Favoriten: 1
Auktion

Connaisseur

Nikolaus-Kenner-Auktion
06 Dezember 2020 CET/Warsaw
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Gebotsschritte

Geschäftsbedingungen
Auktionsinfo
Über den Verkäufer
Connaisseur
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rynek Główny 7
31-042 Kraków
+48 503 51 71 71
Pierre-Auguste Renoir star
Kunden, die Werke dieses Künstlers gekauft haben, kauften auch