68

Wlastimil Hofman (1881 Praga - 1970 Szklarska Poręba), Portret mężczyzny, 1914 r.

add Ihre Notiz
Losbeschreibung
Schätzungen: 4 194 - 5 519 EUR | 19 000 - 25 000 PLN
Dodatkowe opłaty: +5% / 3% Folgerecht
olej, płótno, 40 × 40 cm
sygn. i dat. p. d.: Wlastimil/Hofman/1914
„Nie mogę zgodzić się z określeniem przede wszystkim, ale mogę wszystkich zapewnić, że jestem malarzem myśli i przeżyć. Ludzie tylko pozornie są do siebie podobni. Nawet bliźnięta wykazują czasem krańcowo różne charaktery. Każdy człowiek mnie frapuje, ponieważ ma w sobie coś niepowtarzalnego,
coś interesującego.”
Wlastimil Hofman B. Czajkowski, Portret z pamięci, Ossolineum 1971, s. 137.
Auktion
Aukcja Dzieł Sztuki
28 November 2020
Ausrufungspreis
2 097 EUR
Schätzungen
4 194 - 5 519 EUR
19 000 - 25 000 PLN
Endpreis
4 949 EUR
Endpreis mit ohne Auktionsgebühr
4 194 EUR
Mehrgebot
236%
Ansichten: 115 | Favoriten: 2
Auktion

Aukcja Dzieł Sztuki
28 November 2020
Versteigerungsverlauf

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Gebotsschritte

Geschäftsbedingungen

Regulamin: https://live.sda.pl/conditions-of-sale

Auktionsinfo

Über den Verkäufer
Bohaterów Monte Cassino 43, 81-768 Sopot
Galeria w Warszawie: Nowy Świat 54/56, 00-363 Warszawa
Galeria w Gdańsku: Długa 2/3, 80-827 Gdańsk
Öffnungszeiten
poniedziałek - piątek 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 15.00
Annahme von Lose für die Auktion

Sopot, ul. Bohaterów Monte Cassino 43

Sztuka dawna
telefon: +48 58 550 16 05
mail: [email protected]

Sztuka współczesna
telefon: +48 58 551 22 89 mail: [email protected]

Gdańsk, ul. Długa 2/3

telefon: +48 58 301 05 54
mail: [email protected]

Kraków, Rynek Główny 43

telefon: +48 12 429 12 17
mail: [email protected]

Warszawa, Nowy Świat 54/56

telefon: +48 22 828 96 98
mail: [email protected]

Kunden, die Werke dieses Künstlers gekauft haben, kauften auch