Monika Dałek
Szczęśliwi zawsze wiedzą, co robić w deszczowe dni, 2020
Sygn. p.d.: M. Dałek 2020
Akryl, płótno, 100x80cm
Cena wywoławcza: 1 000 zł
Estymacje: 1 300 - 1 500 zł