akwarela, papier; 33 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: WW (ołówkiem);
na odwrocie szkic wnętrza pracowni w akwareli; oraz pieczęć u góry z faksymile podpisu artysty: WWeiss i nr 000834