olej, płótno; 118 x 198 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Kossak / - Kutno 1939;
na odwrocie trzy okrągłe stemple autorskie i trzy faksymile potwierdzenia autentyczności przez Jerzego Kossaka