Erweiterte Suche Erweiterte Suche
58

Zbigniew LENGREN (1919-2003), "Warszawa roku 1940 okiem karykaturzysty. Dwanaście pamiątkowych ilustracyj" (ok. 1940)

add Ihre Notiz
Losbeschreibung
Zusätzliche Gebühren: +5% / 3% Droit de suite

Autor: Zbigniew Lengren
Tytuł: Warszawa roku 1940 okiem karykaturzysty. Dwanaście pamiątkowych ilustracyj (ok. 1940)

Technika: tusz, akwarela, kredka, papier, tektura
Wymiary okładki z grzbietem: 17,3 x 44,5 cm
Wymiary strony: 16,8 x 21,8 cm (każda)
Sygnatura na poszczególnych pracach.

Książka obejmuje trzynaście ilustracji: "Warszawa roku 1940 okiem karykaturzysty" (na okładce); "Lux Torpeda 1940 roku" (sygn. i dat. l.d.); "Brylantowy interes" (sygn. i dat. l.d.); "Żydzi" (sygn. i dat. l.d.); "Nowy Romeo i Julia, czyli kłopoty fryzjera z Sosnowej" (sygn. i dat. p.śr.);
- "Od kawiarni do kawiarni" (sygn. i dat.); "Dziś mięso!" (sygn. p.d.); "Bar pod Niestemplowaną Setką" (sygn. i dat. l.d.); "Wódzia, panowie wódzia!" (sygn. i dat. l.d.); "Masło sprzedane" (sygn. i dat. l.d.); "Optymistka" (sygn. i dat. l.d.); "Po godzinie policyjnej" (sygn. i dat. śr.d.); "Senne marzenia" (sygnowany l.d.).

Biografia Zbigniewa Lengrena dostępna jest na stronie Krakowskiego Domu Aukcyjnego [ZOBACZ]

Auktion
6. Kunstauktion
14 Dezember 2020 CET/Warsaw
Ausrufungspreis
559 EUR
Endpreis
2 148 EUR
Mehrgebot
384%
Ansichten: 228 | Favoriten: 2
Auktion

Krakowski Dom Aukcyjny®

6. Kunstauktion
14 Dezember 2020 CET/Warsaw
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Gebotsschritte

Geschäftsbedingungen
Auktionsinfo
Über den Verkäufer
Krakowski Dom Aukcyjny®
Krakowski Dom Aukcyjny®
ul. Starowiślna 14
31-032 Kraków
+48124218190
Öffnungszeiten
Montag
10:00 - 18:00
Dienstag
10:00 - 18:00
Mittwoch
10:00 - 18:00
Donnerstag
10:00 - 18:00
Freitag
10:00 - 18:00
Samstag
Geschlossen
Sonntag
Geschlossen
Kunden, die Werke dieses Künstlers gekauft haben, kauften auch