NOWAKOWSKI Zygmunt - Przylądek Dobrej nadziei. London [cop. 1957]. Alma Book. Nakł. Księgarni Polskiej. 16d, s. 330, [2]. oprawa oryginalna płótno obwoluta.
Obwoluta lekko zakurzona, niewielkie naddarcia krawędzi obwoluty, poza tym stan bardzo dobry. Proj. obwoluty D. Laskowska.