akwarela, papier; 15 x 22 cm;
sygn. p. d.: WW
Na odwrocie owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY z faksymile artysty pośrodku; oraz nr 000872; oraz data z prawej u dołu: 1913 (ołówkiem)