Wiesław Garboliński(1927-2014)
Pejzaż miejski zimą sygn.l.d. GARBOLIŃSKI
olej, płótno, 81x61.5 cm
olej, płótno, 81x61.5 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||