Henryk Płóciennik (1933-2021), Akt leżącej kobiety, 1988
addIhre Notizcreate
Losbeschreibung
Zusätzliche Gebühren:
technika własna (piórko, tusz, flamaster, akwarela, gwasz), karton, 23 x 29 cm, sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik 88 (piórem i długopisem); praca na autorskim podkładzie imitującym passe-partout.
EtikettenBETA