Kamil Jakuza Jaczyński (ur. 1981), Violence is not the solution, 2020
addIhre Notizcreate
Losbeschreibung
technika mieszana (tusz, farba akrylowa, kolaż, dermatograf, pastele olejowe), papier, 50 x 40 cm (kompozycja), 70 x 50 cm (arkusz i oprawa), sygn. p.d. oraz na odwrocie
EtikettenBETA