Wiktor Korecki(1890-1980)
Wilki zimą sygn.p.d. WIKTOR KORECKI
olej, pilśnia, 49,5x64 cm
Wiktor Korecki(1890-1980)
olej, pilśnia, 49,5x64 cm
20 000 | |||
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||