technika mieszana: tusz, pędzel, akwarela, ołówek, światła drapane,
papier drukarski do wydruków próbnych; 18 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. g.: Halicka, l. d. mocno odciśniętym ołówkiem: Halicka;
na odwrocie czarno-biały, próbny wydruk ujętego w pionie Widoku Place de la Concorde; ten sam motyw z zarysem obelisku, pałaców po północnej stronie placu i kościoła Madelaine (w głębi) powtórzony w tle na licu pracy (w ujęciu poziomym).