Erweiterte Suche Erweiterte Suche
11

Dariusz Franciszek Różyc, Contaminatus

add Ihre Notiz
Losbeschreibung
Akryl, płótno, 70 x 70 cm, 2017 sygn. na odwrocie.

Dariusz Franciszek RÓŻYC (1978)
Absolwent Wydziału Artystycznego Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, dyplom z projektowania graficznego w pracowni prof. Andrzeja Desperaka (2005). Brał udział w wystawach zbiorowych ("Apoteoza Muzy", biblioteka Uniwersytetu Łódzkiego, 2014; "Spójność różnorodności", Galeria BroWart, 2016). Zajmuje się malarstwem sztalugowym, ściennym, projektami dekoracji, fotografią. Inspiruje się malarstwem Impresjonistów, Surrealistów i Symbolistów. Tworzy cykle obrazów z pogranicza fantastyki i grozy.
Auktion
13. Junge Kunstauktion
27 Mai 2017 CEST/Warsaw
Ausrufungspreis
118 EUR
Endpreis
245 EUR
Endpreis mit ohne Auktionsgebühr
213 EUR
Mehrgebot
207%
Ansichten: 154 | Favoriten: 0
Auktion

DESA Kraków

13. Junge Kunstauktion
27 Mai 2017 CEST/Warsaw
Versteigerungsverlauf

Alle Lose werden versteigert

Auktionsgebühr
OneBid berechnet keine zusätzlichen Gebühren für das Bieten.
Gebotsschritte

Geschäftsbedingungen
Auktionsinfo
Über den Verkäufer
DESA Kraków
DESA Dom Aukcyjny Sp.z o.o
ul. Floriańska 13
31-019 Kraków
+48 12 422 3114
Öffnungszeiten
Montag
10:00 - 18:00
Dienstag
10:00 - 18:00
Mittwoch
10:00 - 18:00
Donnerstag
10:00 - 18:00
Freitag
10:00 - 18:00
Samstag
10:00 - 14:00
Sonntag
Geschlossen
Kunden, die Werke dieses Künstlers gekauft haben, kauften auch