akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier, 57,5x48 cm odcisk płyty, 70x59 cm w oprawie, nakład: 10/10
sygn. i opisany u dołu: 10/100 CNOTA TERRORU KACPER BOŻEK XV/XXI