olej, tektura; 12,8 x 21 cm,
sygn. l. d.: WW (inicjał wiązany);
na odwrocie owalny stempel z faksymile artysty i napisem: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY; oraz nr 000596.