olej/płótno naklejane na tekturę, 40.50 x 30.20 cm, oprawiony, sygnowany p.g: 'Kanelba'
POCHODZENIE:
- Agra-Art Dom Aukcyjny, Warszawa, 2008
- kolekcja prywatna, Polska